CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt. Echipa din Gruia ratează

Por um escritor misterioso

Descrição

CFR Cluj a pierdut la limită, scor 0-1, confruntarea disputată, luni, în deplasare, cu Hermannstadt. Echipa din Gruia nu a putut urca.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - FC U Craiova, Live Video Online în etapa a 11-a din Superliga
FC Hermannstadt - FCSB 2-2. FCSB, pas greșit la Sibiu. Bucureștenii, la prima remiză și ratează șansa de a se distanța de CFR
FC Hermannstadt-CFR Cluj, 1-0. Echipa lui Mandorlini termină turul campionatului cu un EȘEC
SuperLiga, etapa a 3-a. FC Botoșani ratează șansa de a deveni lider. Toate rezultatele și clasamentul
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0 Torpila lui Neguț a alungat-o pe CFR din drumul spre primul loc. FCSB termină lider turul - Eurosport
CFR Cluj - Lazio, returul pentru calificarea în optimile Conference League. Meciul se joacă cu casa închisă - Evenimentul Zilei
CFR 1907 VICTORIE ÎN GRUIA! CFR CLUJ – FC HERMANNSTADT 1-0
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
CFR Cluj - FC Voluntari 4-0. Campioana s-a descătușat!
cfr cluj
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj ratează primul loc – Sepsi, nesigură de play-off - HotNews.ro
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)