Rijeka u sjajnoj utakmici izbacila Dinamo iz Kupa –

Por um escritor misterioso

Descrição

Nogometaši Rijeke plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa svladavši kao gosti u četvrtfinalu na stadionu u Maksimiru branitelja naslova Dinamo s 3-1 (2-0). Riječani su veliku prednost ostvarili "blitzkriegom" od 27. do 30. minute kada su mrežu domaćih tresli Jorge Obregon i Josip Drmić, a u nastavku je za Dinamo smanjio Marko Tolić u
Rijeka izbacila Dinamo iz Kupa
U sjajnoj utakmici Hajduk potpuno nadigrao Rijeku za sedmo Rabuzinovo sunce — eZadar.hr
Rijeka u Puli iznenadila Dinamo i osvajanjem Kupa pokvarila mu savršenu sezonu – Telesport
Branitelj naslova Rijeka izbacila Dinamo u četvrtfinalu Kupa — eZadar.hr
Rijeka je na Maksimiru pobijedila Dinamo i izbacila ga iz Kupa – Telesport
Kadeti Rijeke pobijedili Dinamo i osvojili Kup Hrvatske - HNK RIJEKA
Šok terapija uspjela: Rijeka s novim trenerom izbacila Osijek iz Kupa! - Sportnet
VIDEO Pogledajte gol Špikića kojim je Dinamo poveo na Rujevici, oglasio se i VAR - Večernji.hr
Rijeka - Dinamo 2:7! Plavi razbili Rijeku i s nova tri boda zaključili sjajnu polusezonu
Dugo Selo, Naftaš, Zadar samo su neka od upozorenja Dinamu prije utakmice Kupa - Večernji.hr
Igor PamiĆ: 'Večerašnji derbi Dinama i Rijeke bit će 'opasan
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)