FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un  penalty în ultimile minute de joc
Alina, sibianca premiată la Gala Excelenței: ”asistența socială este ultimul punct la care se gândește comunitatea.
HERMANNSTADT - DINAMO 4-2 // „Câinii”, zdrobiți la Sibiu de fostul antrenor Neagoe! Rămân în afara play-off-ului » Cum arată clasamentul
Vreau să dau pentru această echipă tot ce pot”. Prieteni din copilărie, doi tineri din Ucraina joacă fotbal la FC Inter Sibiu
Născut în Italia, a jucat în Scoția și Austria. Kevin Ciubotaru a semnat cu FC Hermannstadt
Fotbal: FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă
Alexandru Chituță, despre „Crăciunul de la Palat”: Muzeele ar trebui să servească publicul și pe partea de divertisment
S-a reluat vânzarea biletelor pentru meciul FC Hermannstadt - FCSB
Doi tineri din Sibiu oferă antrenamente personalizate de fotbal. „Oferim jucătorilor noștri o experiență unică”
Întrebările sunt ”inoportune”: răspunsul CJ Sibiu pe subiectul pistelor de biciclete la marginea drumului
Hermannstadt - Poli Iaşi 0-0. Penalty RATAT de Petrişor Petrescu, în minutul 90+4