Prva HNL – pioniri: Rijeka – Slaven Belupo 1:1

Por um escritor misterioso

Descrição

Stariji pioniri Rijeke i Slaven Belupa remizirali su 1:1 u utakmici četvrtog kola Prve HNL Rijeka – Slaven Belupo poveo je u sedmoj minuti nakon pogreške obrane Rijeke. Jurišić se sjurio prema golu i pogodio suprotan kut – 0:1. Rijeka je u prvom poluvremenu imala inicijativu, ali bez prave prilike dok gosti osim gola nisu
PIONIRI] NK Inter Zaprešić - HNK Gorica 1-3 (Kvalifikacije za Prvu HNL 12.06.2022.)
Prva HNL - stariji pioniri: Slaven Belupo - Rijeka 0:1 - HNK RIJEKA
Prva HNL - kadeti: Rijeka i Slaven remizirali, gosti do boda stigli u trećoj minuti sudačke nadoknade - HNK RIJEKA
ISTRA 1961 vs SLAVEN BELUPO 1:1 (36. kolo, SuperSport HNL 22/23)
1. HNL pioniri Archives - Page 3 of 6 - HNK RIJEKA
Prva HNL pionira i kadeta: Rijeka - Slaven Belupo (1. kolo) Kadeti Rijeke pobijedili su Slaven Belupo 6:0, dok su pioniri remizirali 0:0 u utakmici prvog kola Prve HNL Pogledajte prilog
Slaven Belupo Archives - HNK RIJEKA
Prva HNL - pioniri: Rijeka - Slaven Belupo 1:1 - HNK RIJEKA
Hajdučke vijesti - [PRVA HNL] PIONIRI: Hajduk 3:0 Rijeka (Ruso, Paštar, Pjević). KADETI: Hajduk 4:0 Rijeka (Matić, Durdov 2x, Čular).
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)