CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a lui Becali, egalată în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Partida dintre CSA Steaua București și FCSB 2 s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Alexandru Buziuc și Dragoș Huiban.
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală  a lui Becali, egalată în prelungiri
VIDEO Oţelul - Sepsi 2-3, în Superliga! A fost spectacol la Galaţi. Ştefănescu a făcut faza etapei şi a marcat. Ratare monumentală în prelungiri
liga 1
Gigi Becali: „Să vă spun de ce îmi place mai mult FCSB decât Steaua”
VIDEO Cupa României, 16-imi. Hunedoara - FCSB 3-5. 'Roş-albaştrii' s-au făcut de râs în primele 90 de minute, dar au ”dres busuiocul” în prelungiri
FCSB II 1-2 CSA Steaua, Drama incredibila pentru pustii de la FCSB sub ochii lui Becali! GOL IN MINUTUL 90 PENTRU STEAUA! AICI TOT CE S-A INTAMPLAT
VIDEO Steaua - FCSB 2 1-1, după un meci foarte intens. Steliştii au egalat în prelungiri. Nedelcu, Soiledis şi Opriţa au fost eliminaţi
Video Steaua - FCSB 2 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+3. Trei goluri anulate, două posibile penalty-uri și ocazii mari
Gigi Becali E SIGUR CA VA CASTIGA PROCESUL cu CSA Steaua pe PALMARES
Final de COSMAR pentru FCSB 2! Steaua a EGALAT in prelungiri dupa ce Nedelcu a fost
CSA Steaua a luat locul FCSB-ului în Conference League! Gafa comisă de viitoarea adversară a echipei lui Gigi Becali
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)