CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
Amicale de iarnă în SuperLiga. CFR Cluj, 2-2 cu Heidenheim în ultimul meci din Spania
FC Hermannstadt nu câștigă cu Unirea Dej, e la al doilea semieșec consecutiv și ratează șansa de a urca pe locul 2. Clujenii au avut forța să egaleze
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3, după ce sibienii au reuşit să egaleze. Campioana a dat lovitura pe final prin Malele
Video Hermannstadt a reușit să o învingă pe CFR Cluj, scor 1-0, în cadrul etapei a 15-a din SuperLiga României.
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1: Sibienii dau lovitura în ultimul minut
Trebuie să ne asumăm că am fost penibili”. Mario Camora, nervos după ce CFR Cluj a pierdut în ultimul minut
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga
Se anunță plecări la CFR Cluj în iarnă: „Vedem ce jucători vor fi înlocuiți!”
CFR 1907 FC HERMANNSTADT – CFR CLUJ 1-1
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)