FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a pierdut în mod dramatic două puncte în meciul de pe teren cu Politehnica Iași din etapa 17 a SuperLigii. Sibienii au ratat un penalty acordat cu VAR în minutul 90+4.
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final  dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
VIDEO UTA Arad - Voluntari 0-0 Primul meci fără goluri din noul sezon » Clasamentul actualizat
FC Hermannstadt - Pagina 1
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
U Cluj - Rapid 0-3, în etapa 2 din Superliga. Cristiano Bergodi prinde viteză
VIDEO Radu Drăguşin, pasă decisivă, în victoria la scor înregistrată de Genoa în faţa lui Jose Mourinho
Liga 1 - Etapa 17: FC Hermannstadt - Politehnica Iaşi 0-0
Hermannstadt vs. Poli Iași: SuperLiga Stalemate Despite Opportunities
Superliga 2023/2024: Revelația FC Hermannstadt, meci cu Poli Iași, în deschiderea etapei a 17-a
Online TV - Pagina 1
prima sport - Pagina 1
Drama lui Sergio Rico! Portarul a slăbit aproape 20 de kilograme după accidentul grav suferit în luna mai
Sepsi - Rapid 0-0 » Șansă mare ratată de Rapid » Sepsi le-a interzis primul loc giuleștenilor! Clasamentul ACUM